info@webhikmet.com +9 532 716 40 44

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

Nedir?

İçerik Yönetim Sistemi, web sitenizin içeriğni kolayca kontrol etmenizi sağlayan özel bir yazılımdır. PHP İçerik Yönetim Sistemi. Sitenizdeki Tüm İçeriklerini Resim , Video , Ses ve benzer Dosyaları , Yazı, Banner gibi alanları Çoklu kullanıcı yapısı ile yönetemenizi sağlayan yazılımdır. Talep Bazlı Olarak Çalışır. Sitenizde olan tüm alanlar ve içeriklerin kontrolünü çok basist bir şekilde yönetmenize imkan verir.

Faydaları?

PHP İçerik Yönetim Sistemi Sayesinde Zamandan Tasarruf edebilirsiniz.Web Sitenizi Online Şekilde Güncelleyebilirsiniz. Site Ziyaretçileriniz Kurumunuz ile ilgili haberlerden etkinliklerden duyurulardan kolay şekilde haberdar olur. PHP Formları Sayesinde site ziyaretçileri ile Kurum arasında Bağ kurulur. ziyaretçilerin kurumunuz ile ilgili istek öneri şikayet taleplerinden bilginiz olur.

Özellikleri

PHP İçerik Yönetim Sistemi Kurumumuzda bulunan kurumsal sunucularda barındırıldığı için tüm güvenlik önlemleri sağlanmaktadır. PHP yazılımı Talep Bazlı Olarak Hazırlandığı İçin Her yönetici için ayrı kullanıcı girişi oluşturabilirsiniz. kullanıcılara ekleme silme düzeltme onaylama okuma gibi yetkilerin tümünü yada birkaçını verebiliriz.

Php Site Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Web Yazılım

Web Hizmeti

E-Ticaret Sitesi

Ucuz Web Sitesi

Web Sitesi Sıralaması

Web Sitem Birinci 1. Sayfaya Nasıl Gelir